2024 m. sausio 16 d.

Grupės „Berželis“ vaikai, jų mokytoja bei logopedė dalyvavo respublikinėje vaikų konferencijoje „SteaM kitaip“ ir pristatė pranešimą „Keliaujame formų takeliu“. Pranešime apibendrino veiklas, kuriose vaikai įtvirtino žinias apie geometrines formas, skaičiaus kiekio sąvokas. Grupės vaikai kūrė skritulio, kvadrato, stačiakampio ir trikampio formų daiktus: sniego senelius iš maišelių ir vatos, popieriaus, eglutes iš šiaudelių, dovanėles iš vielučių, štampavo lėkštutes. Skaičiavo, kiek tokios pat formos kūrybinių darbelių galima sutalpinti po skirtingomis formomis, dėliojo formas iš pagaliukų. O kokios formos sudėti iš pagaliukų negalima? Ar jūs žinote? Vaikai tai puikiai suprato, todėl skritulio formą sukūrė iš spalvotų vielučių.

Renginyje dalyvavo kitų miesto ir šalies lopšelių-darželių vaikai ir jų mokytojai, specialistai. Renginyje organizuotose vaikų dirbtuvėlėse buvo įdomu kurti išmaniuosius skaičius!

Grupės vaikų veiklas konferencijoje puikiai pristatė Goda ir Mantė. Aiškiai, sklandžiai ir drąsiai pristatė savo PIRMĄJĮ pranešimą ir gavo PIRMĄJĮ DIPLOMĄ.

AČIŪ grupės „Berželis“ vaikams už smalsumą!

Vaikų tėveliams už bendrystę!

Grupės mokytojai ir logopedei už paskatinimą!