VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras” jau šeštus metus organizuoja „DRAUGIŠKĄJĄ SEU DRAMBLIADĄ“, skirtą ikimokyklinukams, pradinukams ir 5-12 klasių mokiniams.

„Klevelio“ ir „Eglutės“ grupės ugdytiniai kovo 10-17 dienomis dalyvavo draugiškoje SEU olimpiadoje „Dramblys“.

Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą.

„Dramblinėtojai“ visą savaitę mokėsi, kaip būti darnoje su savimi ir šalia esančiu.

Pokalbiai, pozityvūs padrąsinimai, atsipalaidavimo ir vizualizacijos pratimas, terapinės pasakos, atviri klausimai, užsiėmimai „Būkime draugiški savo širdyse ir mintyse“, „Vertybių herbas“, „Įsijaučiu į kito būseną”, „Draugystės plakatas“, meditacinė istorija „Gerumo kibirėlis”,  „Draugų atspindys veidrodyje“ – tai užduotys, padėjusios ugdytis ugdyti(s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą.

Džiaugiamės galėję dalyvauti  „Drambliadoje“.