2021 m. balandžio 14 d.

„Matematika – sparčiai tobulėjantis mokslas, besiskverbiantis į įvairias gyvenimo sritis, todėl vaikų matematinių gebėjimų ugdymas tampa vis svarbesnis“ – teigia Šiaulių lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktorė E. Ivanauskaitė-Rimšė

Respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Ikimokyklinio amžiaus vaikų matematinis ugdymas, kaupiant geometrinę patirtį“ – baigiamasis Šiaulių lopšelio darželio „Žilvitis“ inicijuoto projekto „Meškiukas GEO“ renginys!

Plenarinėje renginio dalyje  Viliaus universiteto Šiaulių akademijos prof. dr. R. Bilbokaitė pristatė pranešimą „STEAM integracijos iššūkius tvaraus švietimo link“, kuris įkvėpė ir pastiprino pedagogus.

Labai džiaugiamės gausiu projekto dalyvių būriu, jų buvo apie 150! Pasidalinti sukaupta patirtimi panoro 50 pranešėjų. Jie pristatė įvairiausias, žaismingiausias veiklas, gausybę kūrybiškiausių ir inovatyvių priemonių, parengtų Powre Point, Wordwall programomis, interaktyviai lentai ir kt. vaikų geometriniams vaizdiniams ir sąvokoms formuoti. Daug gerų emocijų suteikė demonstruota vaizdo medžiaga. Dalyviai pasidalino daugybe puikių idėjų!

Dėkojame projekto dalyviams ir konferencijos pranešėjams už išskirtines žinias, kūrybiškumą, organizuotumą, inovatyvumą!

Dėkojame Šiaulių miesto pedagoginei psichologinei tarnybai ir Šiaulių miesto švietimo centrui už partnerystę ir įkvėpimą!

Dėkojame VU Šiaulių akademijos prof. dr. R. Bilbokaitei už nuoširdumą ir įkvėpimą!