Penktadienis gr. „Ąžuoliukas“ vaikams buvo pilnas džiugių įspūdžių!

Ryte pasidabino projekto Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Gyvulininkystė ir aš“ organizatorių dovanotomis kuprinėmis ir išvyko į sodybą „Margas ponis“. Juos pasitiko ožiukas Riešutėlis, kurį vaikai pavaišino morkomis. Susipažino su kitais Riešutėlio draugais ožiukais Sausainuku, Keksiuku ir ožkyte Spurgyte. Vaikai, padėdami suaugusiesiems, pasiruošė ponį jojimui, jį šukavo, balnojo, sužinojo daug įdomaus apie jo priežiūrą, inventorių. Kiekvienas vaikas išmėgino jojimą – apjojo lauko aikštės ratą. Pievomis apsuptoje sodyboje vaikai vaišinosi, žaidė.

Po pietų vaikai pasitiko svečius, atvykusius  pagal Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM), Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro (PLŽMMC) įgyvendinamą Šviečiamąją gyvulininkystės programą „Gyvulininkystė ir aš“. Svečiaipristatė gyvūnėlių ekspoziciją darželio ugdytiniams. Vaikai su didžiuliu susidomėjimu lietė, glostė, laikė, džiaugėsi gyvūnėliais. Tokia patirtis palietė vaikų širdis, pripildė meilės ir gerumo mažiems gyvūnėliams.

Džiaugiamės turėdami galimybę dalyvauti šioje programoje ir esame dėkingi už dovanas bei geras emocijas.

Auklėtoja J. Grigalaitienė, logopedė G. Musteikienė