Draugiškoji SEU DRAMBLIADA ikimokyklinukams, pradinukams ir 5-8 kl.

VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras” jau penktus metus organizuoja „DRAUGIŠKĄJĄ SEU DRAMBLIADĄ“.

„Berželio“ grupės ugdytiniai kovo 14-18 dienomis dalyvavo draugiškoje SEU olimpiadoje “Dramblys”.

Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir kartu atliekant bendras užduotis stebėti SEU pažangą.

Džiaugiamės galėję aktyviai dalyvauti „Drambliadoje“. Šiais metais beveik 700 mokytojų su savo mokiniais tapo „dramblinėtojais“ ir visą savaitę mokėsi, kaip būti darnoje su savimi ir šalia esančiu.

Pokalbiai, pozityvūs padrąsinimai, „Grupės dėlionė“, „Gerumo meškučiai“, atspindys veidrodyje, „Monstriukų emocijos“ – tai užduotys, padėjusios ugdyti(s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą.