Dalyvaudami Lietuvos mažųjų žaidynėse įsipareigojome II žaidynių etape surengti Mažųjų žaidynių festivalį savo įstaigoje. Pagrindinis Lietuvos mažųjų žaidynių festivalio įstaigoje tikslas  – padėti ikimokyklinio amžiaus vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą.

Mažųjų žaidynių festivalį įstaigoje organizavo projekto “Lietuvos mažosios žaidynės” ambasadorės įstaigoje pedagogės Jolita Jankuvienė ir Vaida Lazdauskeinė.

Minint Pasaulinę sveikatos dieną įvyko fizinį aktyvumą skatinantis susitikimas zoom platformoje “Rytas sportuojant”.

Festivalis virto sporto švente, pakviesti Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos ikimokyklinukai, kurie kitais metais taip pat prisijungs prie Lietuvos mažųjų žaidynių.

Lietuvos mažųjų žaidynių festivalyje vykusiame lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupės „Berželiis“ ir „Lazdynėlis“ bei svečiai – Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo “Boružiukų” grupės ugdytiniai. Susitikimo metu vaikai atliko įvairius pratimus naudodamiesi plastikiniais

kibirėliais ir spalvotais kamuoliukais. Žaidė įvairius judriuosius žaidimus įveikdami nesudėtingas kliūtis. Šis susitikimas suteikė daug džiugių akimirkų, pagerino vaikų fizinę ir emocinę būklę. Fizinį aktyvumą skatinančios užduotys ir veiklos buvo pritaikytos vaikams pagal jų galimybes ir poreikius. Vaikai apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynių diplomais.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Lietuvos mažųjų žaidynes jau aštuntus metus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.