Gerbiami lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenės nariai,

Lietuvoje jau paskelbta ekstremali situacija dėl koronaviruso. Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad COVID-19 paplitimas yra šiose teritorijose: Kinijoje (visos provincijos), Šiaurės Italijoje (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos – Romanijos regionai), Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Singapūre.

Atkreipiame dėmesį, kad visiems žmonėms, kurie neseniai grįžo iš aukščiau paminėtų koronaviruso paveiktų teritorijų, 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos rekomenduojama likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Vaikai, grįžę iš Kinijos ar aukščiau paminėtų regionų, turi 14 d. likti namuose, jų tėvai – informuoti ugdymo įstaigos administraciją.

Tėvai, grįžę iš Kinijos ar aukščiau paminėtų regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) arba 14 d. dirbti nuotoliniu būdu.

Mokytojai, grįžę iš Kinijos ar aukščiau paminėtų regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).

Pedagogai ir kiti darbuotojai turėtų išlikti budrūs ir inkubacinį periodą praleisti namuose. Tėvams, kurie per pastarąsias savaites grįžo iš minėtų regionų, lopšelyje-darželyje būti draudžiama.

Kilus klausimams prašome kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

 

http://www.siauliai.lt/lit/Ka-svarbu-zinoti-siauliu-miesto-gyventojams-del-koronaviruso

http://www.ulac.lt/lt/covid-19-isplitimas

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso